Vabun rozszerza kanał sprzedaży o sieć Wispol

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od spółki Vabun S.A. informację o otwarciu kolejnego kanału sprzedaży. Wiadomość jest o tyle pozytywna, że umowę zawarto przed gorącym okresem świątecznym, gdzie obroty i sprzedaż rosną skokowo do góry. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia w tym roku umowa i że będzie ona miała wpływ na przychody oraz zysk netto Vabuna w tym i przyszłych latach.

Nowym parterem handlowym Vabuna została sieć drogerii Wispol – duża lokalna sieć drogeryjna, która sukcesywnie poszerza skalę swojej działalności, systematycznie otwierając kolejne placówki na terenie Podkarpacia. Na chwilę obecną Klienci mogą skorzystać z ponad 28 sklepów stacjonarnych dostępnych na obszarze całego regionu a także z punktów usytuowanych w województwie małopolskim oraz świętokrzyskim.
 

   

Jedna z największych podkarpackich sieci drogeryjnych Wispol proponuje swoim Klientom niezwykle szeroki asortyment różnorodnych produktów kosmetycznych pochodzących od polskich oraz zagranicznych producentów. W bogatym katalogu dostępne są wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe do makijażu oraz perfumy. Dodatkowo w ofercie uwzględnione są również bezpłatne porady proponowane Klientom oraz fachowe doradztwo ze strony wyszkolonego personelu. Okazjonalnie także badania skóry, prezentacje makijażu i liczne akcje promocyjne.