Vabun na Międzynarodowych Targach Fast Fashion 2016

Już w połowie września 2016 roku nasza spółka portfelowa Vabun S.A. weźmie udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie mody w Polsce. Zapraszamy wszystkich na V edycję Międzynarodowych Targów Mody Fast Fashion, które odbędą się w dniach 16-18 września w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. W szczególności zaś zapraszamy do odwiedzenia stoiska Vabun.

Wszyscy chętni będą mogli porozmawiać o planach i perspektywach firmy, nowych produktach oraz planowanym na początek 2017 roku wejściu spółki na giełdę. Natomiast wieczorem zapraszamy do kuluarowych rozmów w mniej oficjalnej formie. W kameralnej atmosferze i miłym towarzystwie będzie okazja do rozmowy z zarządem spółki Vabun S.A. oraz zarządem inwestora MBF Group S.A.

Co warte podkreślenia targi Fast Fashion przyciągały do tej pory setki tysięcy odwiedzających oraz największe gwiazdy świata mody m.in. Anna Fendi, Patrizia Gucci, Kenzo Takada czy Paris Hilton. Uznane przez najlepszych producentów i projektantów, targi, stały się rozpoznawalną marką wśród fanów mody z całego świata. Wydarzenie przyciąga liczne grono wystawców z ponad 20 krajów. Tym bardziej jest nam miło, że będziemy w nim uczestniczyć.

Prestiżu targom dodają liczne wydarzenia towarzyszące, m.in.: Warsaw Fashion Week, Międzynarodowe Targi Kosmetyczne Beauty Days i Strefa Shopping. Liczymy, iż perspektywa zaprezentowania kolekcji kosmetyków i perfum Vabun oraz możliwość nawiązania relacji handlowych z klientami z całego świata zaowocuje wymiernymi efektami biznesowymi.

 

Fast-Fashion-2016