Vabun na Międzynarodowych Targach Beaty Days 2017

W dniach 19-21 maja 2017 roku nasza spółka portfelowa Vabun S.A. weźmie udział w jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie mody oraz rynku kosmetyków w Polsce. Zapraszamy Państwa do przyjazdu i obecności na Międzynarodowych Targach Mody Beauty Days 2017, które odbędą się centrum targowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. W szczególności zaś zapraszamy do odwiedzenia stoiska Vabun (numer 152).

Wszyscy chętni będą mogli porozmawiać o planach i perspektywach naszej spółki portfelowej, nowych produktach linii damskiej sygnowanej przez panią Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz planowanym na ten rok upublicznieniu spółki. Natomiast wieczorem w ramach Gali Biznesu zapraszamy do kuluarowych rozmów w mniej oficjalnej formie. W kameralnej atmosferze i miłym towarzystwie będzie okazja do rozmowy z zarządem i pracownikami spółki Vabun S.A. oraz przedstawicielami MBF Group S.A.

Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to unikatowe wydarzenie o charakterze biznesowym. Inicjatywa zrzesza miłośników branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej, zarówno profesjonalistów poszukujących inspiracji i nowych dróg rozwoju swojej działalności, jak i pasjonatów żądnych najmodniejszych trendów. Targi są okazją do poznania branżowych nowości, jak i zaznajomienia się z bogatą ofertą produktów specjalistycznych. W tym roku goścmi specjalnymi będą m.in. Patrizia Gucci, WS Academy, Maja Sablewska i Edyta Górniak.

Liczymy, iż perspektywa zaprezentowania kolekcji kosmetyków i perfum Vabun oraz możliwość nawiązania relacji handlowych z klientami z całego świata zaowocuje kolejnymi wymiernymi efektami biznesowymi dla naszej spółki portfelowej.