Umowa zachowania poufności w sprawie zbadania spółki Inter-Hydro Sp. z o.o.

Pomorska firma Inter-Hydro Sp. z o.o. posiada bogate doświadczenie w hydraulice siłowej, produkcji pras, kompaktorów i belownic do zmniejszania objętości odpadów segregowanych, komunalnych i poprodukcyjnych oraz w projektowaniu i produkcji zaawansowanych konstrukcji i urządzeń dla przemysłu stoczniowego, takich jak chwytaki hydrauliczne o objętości od 2,5 do 20 m3 napędzane elektrycznie lub spalinowo. W ofercie spółki znajdują się m.in. zaprojektowane i wykonywane przez spółkę belownice, kompaktowy, zgniatarki, chwytaki oraz zasilacze i siłowniki hydrauliczne. Ponadto oferta firmy obejmuje: hydraulikę siłową, elektrykę i konstrukcje. Podejmiemy się napraw jednostkowych, przeglądów i remontów generalnych, a także stałego serwisu.

Umowa zobowiązuje strony do zachowania w ścisłej tajemnicy wszelkich informacji technicznych, technologicznych, ekonomicznych i organizacyjnych dotyczących Inter-Hydro i wykorzystywanie ich jedynie w celach związanych z badaniem nabyciem spółki. Pozostałe warunki umowy nie odbiegają od postanowień innego tego typu umów.

O wszelkich kluczowych decyzjach w sprawie nabycia spółki Inter-Hydro Sp. z o.o. poinformujemy Państwa za pośrednictwem strony internetowej lub giełdowego raportu bieżącego EBI.