Realizacja dostaw cukru spożywczego ICUMSA 45

Zarząd spółki MBF Group SA w nawiązaniu do Raportu Bieżącego ESPI nr 33/2023 z dn. 14 czerwca 2023 roku, dotyczącego podpisania i rozpoczęcia realizacji dostaw cukru spożywczego ICUMSA 45, informuje o finalizacji całości zamówienia. Dostawy wykonaliśmy w całości TIRami w 1-tonowych opakowanich typu big-bag.

Jednocześnie informujemy o prowadzonych negocjacjach w sprawie podpisania umowy na długoterminowe dostawy cukru. Zrealizowany kontrakt został zawarty z polska firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości ciastek oraz krówek. Spółka jest znaczącym dostawcą produktów cukiernczych pod marką własną dla sieci handlowych w Polsce i na świecie.

 

 

Dodatkowo chcemy rozszerzyć dostawy towaru o stałe dostawy na cukier ICUMSA 45, mąkę pszennę 650, tłuszcz palmowy oraz syrop glugozowy. Z uwagi na dochowanie terminów w zakresie realizacji dostaw nie wykluczamy podpisania długoterminowej umowy na regularne dostawy ww. półproduktów.

 

 

Mąka pszenna typ 650 bułkowa to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i smak domowych wypieków. Jest to produkt, który powstaje z przemiału ziarn pszenicy. Interesującą ciekawostką jest to, że nazwa „typ 650” odnosi się do zawartości mineralnej w mące, którą wyraża się w miligramach na 100 g produktu. Właśnie ta wartość decyduje o charakterystycznych właściwościach mąki, takich jak kolor, smak i tekstura. Mąka pszenna typ 650 bułkowa produkowana jest w naszym młynie, a ziarno wykorzystywane do produkcji pochodzi z okolicznych miejscowości. Mąka nie zawiera wybielaczy, polepszaczy ani żadnych dodatków, jest produkowana w naturalny sposób.

 

.