Kolejne pozytywne wiadomości z Vabun S.A.

W październiku wspólnie z Jeronimo Martins rozpoczęto akcję promującą produkty Vabun w sieciach drogerii Hebe. W ramach wzajemnej współpracy pracownicy drogerii otrzymali stosowne materiały szkoleniowe oraz informacyjne dotyczące perfum Vabun Gold i Vabun Sport (linia zapachowa, skład, filozofia produktu itd.). W przypadku sukcesu sprzedażowego nie wykluczamy podobnych akcji w przyszłości. Niemniej już teraz widoczne są pierwsze efekty, które przekładają się na częstsze dostawy produktów do centrum logistycznego Hebe w Pruszkowie pod Warszawą.

Sukces związany ze sprzedażą żeli pod prysznic i perfum marki Vabun w sieciach drogerii Hebe oraz w pozostałych naszych kanałach sprzedażowych (m.in. Drogerie Polskie, Pako Lorente i in.) spowodował zainteresowanie ze strony innych kontrahentów.

Aktualnie firma jest w trakcie rozmów z siecią drogerii, która posiada łącznie ponad 250 punktów sprzedażowych w całym kraju. Natomiast w przyszłym tygodniu wspólnie z Vabun S.A. rozpoczynamy rozmowy i negocjacje z kontrahentem należącym do państwowego sektora. MBF Group S.A. będzie tu gwarantem finansowym dostaw i dystrybucji. Gwarancje są konieczne z uwagi na to, że podmiot, z którym będą odbywały się negocjacje posiada ponad 7000 oddziałów na terenie całej Polski. Bezpieczeństwo dostaw oraz stabilność finansowa, oprócz samej oferty produktowej, będzie miała kluczowe znaczenie w rokowaniach związanych z ewentualnym podpisaniem umowy ramowej. Niewykluczone, że zostanie przygotowana dedykowana seria kosmetyków.

Z uwagi na konieczność zachowania ścisłej tajemnicy wszelkie wiążące informacje i dane przekazywane będą za pośrednictwem komunikatów bieżących ESPI.

vabun_logo