Intensyfikacja działań w Luxury Trade

Potwierdzają się informacje przekazane tydzień temu w sprawie natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej w zakresie pośrednictwa i importu węgla kamiennego oraz pośrednictwa i importu oleju rzepakowego. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od zarządu Luxury Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy wiadomość o zamówieniu dostawy na miesiąc grudzień 15.000 ton miału węglowego o kaloryczności 22.00 kJ/kg i granulacji 0-50mm. Dostawa ma nastąpić na punkt DAP Brest / Terespol. Wartość zamówienia wynosi ok. 3.940.500 zł (w zależności od bieżącego kursu dolara, w którym jest ono rozliczane).

Dodatkowo wczoraj Luxury Trade otrzymało zwrotnie podpisaną ramową umowę prowizyjną z kontrahentem z Republiki Węgier – firmą Buklin Techno Kft z siedzibą w Budapeszcie (numer rejestru przedsiębiorców 01-09-0967040). Na mocy umowy ramowej nowy kontrahent przeprowadzi analizę rynku europejskiego, którego cele będzie znalezienie kupca na towary i surowce oferowane przez Luxury Trade.

Natomiast zgodnie przekazanym nam raportem z działalności zarząd Luxury Trade poinformował o otrzymaniu oferty na Olej Rzepakowy pochodzący od producenta Cargill Inc, z potencjałem ilości dostaw 8.750 ton metrycznych w skali jednego miesiąca. Płatność za surowiec zabezpieczana jest stosowną akredytywą bankową ($10 M USD), a dostawa kierowana jest na DAP Bratysława i DAP Tychy. Obecnie Luxury Trade negocjuje zakontraktowanie dostaw z odbiorcami końcowymi.