Vabun w drodze na targi: Bologna, Dubaj i Bangkok – zapytania ofertowe

W roku 2020 nasza spółka powiązana Vabun S.A. ma w planach uczestniczenie w co najmniej 3 imprezach targowych. Wiosną 2020 roku będą to targi Cosmoprof WorldWide 2020 w Bolonii we Włoszech. W lecie tego samego roku BeautyWorld Middle East 2020 w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Natomiast wczesną jesienią Beyond Beauty Asean 2020 w Bangkoku w Tajlandii.

W związku z powyższym oraz z uwagi na konieczność dochowania stosownych procedur spółka ogłosiła postępowanie ofertowe na organizację stoiska oraz jego wyposażenie w materiały informacyjne, marketingowe i reklamowe. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z treścią poszczególnych zapytań (link).

Mamy nadzieję, że uczestnictwo w międzynarodowych targach wzmocni pozycję spółki Vabun S.A. oraz rozwinie jej przychody ze sprzedaży za granicę. Bez wątpienia wzmocnienie przychodów ze sprzedaży i zysku netto Vabuna odbije się także na wzroście przychodów i zysku spółki MBF Group S.A. (w ujęciu skonsolidowanym). Nie bez znaczenia jest także wycena rynkowa aktywa.

Vabun zajmuje się dystrybucją kosmetyków dla mężczyzn i kobiet, sygnowanych marką „RM Vabun”. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od czerwca 2018 r. Vabun SA jest częścią Grupy Kapitałowej MBF Group SA. MBF Group posiada 2.445.256 akcji spółki Vabun, co stanoowi 49,90% udziału w kapitale zakładowym i 37,62% głosów na zgromadzeniu akcjonariuszy.

 

 

 

 

________________________