Vabun od Radka Majdana podbija kolejne sieci drogerii

Tak udanego startu sprzedaży perfum i żelu pod prysznic nie spodziewał się nawet MBF Group, czyli inwestor w spółce Radka Majdana. Jak się dowiadujemy u źródeł firma Vabun w ciągu zaledwie kilku ostatnich tygodni kilku podpisała kilka umów z dużymi sieciami handlowymi. Chcą one sprzedawać perfumy i kosmetyki zaprojektowane przez byłego piłkarza reprezentacji Polski. To spory biznesowy sukces Radosława Majdana bowiem nie każdy wierzył w jego powodzenie. Tymczasem okazuje się, że spółka Vabun podpisała szereg umów handlowych z sieciami drogeryjnymi w Polsce. Na liście klientów spółki Majdana jest m.in. Dayli, Drogerie Polskie czy Hebe, czyli jedne z największych sieci na naszym rynku.

Dodatkowo firma odważnie wychodzi do zagranicznych klientów, co zaowocowało zawarciem umowy z ekskluzywnym niemieckim butikiem modowym Rauch Und Groen, który ma za zadanie wypromować markę wśród zachodnich sąsiadów. Vabun nie wyklucza też wprowadzenia produktów na rynek luksemburski oraz kraje Europy Środkowej.

Jak tłumaczy nam przedstawiciel firmy – wszystkie podpisane umowy regulują warunki współpracy między jego firmą, a kontrahentami i sieciami handlowymi. Stanowią one bezpośrednie wsparcie w promocji i dystrybucji perfum i kosmetyków. Dodatkowo prezes Majdan obiecuje, że już wkrótce całość obecnego asortymentu będzie można zobaczyć i ocenić na ekskluzywnej konferencji prasowej.
Wszyscy więc czekamy a kolejne wieści z firmy Radka i mamy nadzieję, że już wkrótce – zgodnie z obietnicą – przygotuje on jakiś zapach dla pań. Domyślamy się, kto będzie pierwszym, a jednocześnie najważniejszym recenzentem tej linii perfum. Czy zapach dla pań odniesie taki sam sukces jak linie dla mężczyzn? Czas pokaże…

Spółka MBF Group S.A. posiada w spółce Vabun S.A. 1.250.000 (jeden milion dwieście pięćdziesiąt tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii E, co stanowi 27,78% w kapitale zakładowym oraz 16,64% głosów w zgromadzeniu akcjonariuszy. Spółka nie wyklucza dalszego zaangażowania w firmę, również poprzez swoje spółki zależne.