Radosław Majdan w drużynie z Grupą MBF

W dniu 24 października 2014 roku Rada Nadzorcza MBF Group S.A. powołała do swojego składu pana Radosława Majdana w ramach wyboru uzupełniającego. Po rezygnacji Roberta Krassowskiego z zasiadania w Radzie, w związku z powołaniem go do Zarządu, skład Rady był niepełny. Rada Nadzorcza spółki skorzystała więc z przysługującego jej prawa na podstawie uprawnienia wynikającego z §13 ust. 3 Statutu.

– Mam nadzieję, że osoba pana Radosława Majdana w Radzie Nadzorczej Grupy MBF przyczyni się do zawiązania jeszcze szerszej i trwalszej współpracy. Do tej pory prowadziliśmy niezobowiązujące negocjacje i rozmowy w ramach kilku przedsięwzięć biznesowych. – tłumaczy Prezes MBF Group. – Obecnie prowadzone projekty nabiorą rozpędu i jeszcze większego znaczenia w spółce. Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się przed akcjonariuszami konkretnymi ustaleniami i umowami. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i skuteczności jaką prezentuje Radosław Majdan. Nie wykluczone, że zmiany kadrowe w spółce i stale rosnące przychody wkrótce przełożą się na pozyskanie strategicznego akcjonariusza. Obserwujemy rosnące zainteresowanie Grupą MBF, a nowy członek Rady Nadzorczej na pewno dostarczy jej istotnej wartości dodanej – kończy Krassowski.

Radosław Majdan to były piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Dwukrotny Mistrz Polski oraz reprezentant i uczestnik Mistrzostw Świata w Korei i Japonii w 2002 roku. Po zakończeniu kariery piłkarskiej m.in. dyrektor sportowy i rzecznik prasowy w Polonii Warszawa. W latach 2006–2009 był radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. W 2011 roku stworzył własną linię perfum Vabun. Od 2012 roku ambasador marki ubraniowej Pako Lorente. Ceniony komentator sportowy i telewizyjny.