Radek Majdan w drużynie z Mobile Factory!

Przedmiotem Umowy będą usługi wykonywane na potrzeby przygotowania aplikacji i gier komputerowych o tematyce sportowej przeznaczonych na telefony komórkowe i tablety. Umowa reguluje, iż aplikacje i gry będą posiadały adnotacje na temat współpracy z Panem Radosławem Majdanem oraz zawierały informacje o wdrożeniu autorskich pomysłów eksperta. Wykorzystanie wizerunku Pana Radosława Majdana przy reklamie i marketingu regulować będzie odrębna umowa.

Ponadto zgodnie z treścią Umowy Pan Radosław Majdan wesprze działalność Spółki profesjonalnym doradztwem marketingowym i public relations w zakresie projektów prowadzonych przez Emitenta. Przedmiotem współpracy będzie także analiza rynku oraz identyfikacja potencjalnych partnerów biznesowych i handlowych. Strony nie wykluczają bezpośredniego zaangażowania kapitałowego w Spółkę oraz wejścia Pana Radosława Majdana w skład organów decyzyjnych.

Umowa zawarta została na okres do 30 czerwca 2014 roku z opcją przedłużenia na kolejne 6 miesięcy.

Pan Radosław Majdan to były polski piłkarz, wychowanek Pogoni Szczecin, występujący na pozycji bramkarza. Rozegrał 320 meczów w polskiej ekstraklasie oraz 7 meczów w reprezentacji Polski. Dwukrotnie z drużyną Wisły Kraków zdobywał tytuł Mistrza Polski. Po zakończeniu kariery zawodniczej Pan Radosław Majdan został działaczem piłkarskim oraz trenerem bramkarzy, a ostatnio także wokalistą zespołu rockowego „The Trash”. Występuje także jako komentator sportowy w TVP Sport i TV Polsat.