Premiera Nexus Galaxy/Prime i Ice Cream Sandwich… jeszcze nie teraz

Samsung razem z Google podjęły decyzję że: “to nie jest najlepszy moment na premierę Nexus Galaxy/Prime”. Tym samym wszyscy, którzy czekali na premierę muszą obyć się smakiem (lub po prostu kupić iPhone 4S). Obie firmy miały zaprezentować swój super telefon, a Google miało zaprezentować najnowszy system Ice Cream Sandwich podczas konferencji CTIA Stage. Jednak ani telefon ani nowy system nie ujrzą światła dziennego (przynajmniej na razie), dzisiejszego ranka obie firmy wydały oświadczenie w którym możemy przeczytać:

„Samsung oraz Google postanowiły przesunąć demonstracje nowych produktów, których premiera miała się odbyć na konferencji CTIA. Obie firmy zgadzają się, że to nie jest najlepszy moment by prezentować nowe produkty. Nowa data premiery zostanie wkrótce ogłoszona.”

Tym samym długo oczekiwany Nexus Galaxy (wcześniej Prime) zostanie zaprezentowany dopiero w listopadzie lub w grudniu. Wszyscy długo oczekiwali na premierę „super telefonu z super systemem”, którego parametry wypłynęły do sieci w dniu wczorajszym.

Z informacji które wypłynęły „super telefon” będzie wyposażony w procesor o taktowaniu 1.2GHz, 1GB pamięci RAM. Ponadto ma posiadać chip NFC, 32GB pamięci własnej oraz kamerę 5MP z możliwością nagrywania filmów 1080P. Oczywiście żadna z tych informacji nie została potwierdzona więc to tylko spekulacje 😉

CEO Google Eric Schmidt zapowiadał premierę systemu Ice Cream Sandwich na listopad bieżącego roku, miejmy nadzieję że ta data nie ulegnie zmianie.

Poniżej film, który przedostał się do sieci:

Pytanie czy to prawdziwy Ice Cream Sandwich czy tylko ciekawy Androidowy Launcher?