Rada nadzorcza

Patryk Prelewicz – Przewodniczący RN

Patryk Prelewicz - Członek RN MBF Group S.A.

Wykształcenie wyższe. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, kierunek Informatyka i Zarządzanie. Ukończył także ze stopniem magistra Wyższą Szkołę Zarządzania i Prawa na Wydziale Pschychologia w Biznesie. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji architektury korporacyjnej na wszystkich jej poziomach: analiza wymagań, projektowanie, implementacja, wdrożenie aplikacji i systemów, optymalizacja, opracowywanie koncepcji architektury danych, procesów, systemów. Przez ponad 6 lat pracował w sektorze bankowym (Deutsche Bank PBC S.A.), gdzie zajmował stanowisko kierownicze i był odpowiedzialny za obszar rozwoju systemów informacji zarządczej, zarządzanie obszarem przetwarzania danych, zarządzanie infrastrukturą danych oraz optymalizacją procesów biznesowych. Obecnie związany także z firmą Gemius, liderem badań internetu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Prelegent na konferencjach w roli eksperta Business Intelligence i Enterprise Architecture. Posiada certyfikat profesjonalnego Coacha oraz profesjonalnego mentora biznesowego Instytutu Kognitywistyki. Ukończył także m.in. szkolenie w zakresie metodytki prowadzenia projektów Prince 2 wydanego przez APMG-International oraz certyfikat Business Analysis Competency Modeland Career Development wydanego przez Management Training & Development Center MT&DC.

 

Zbigniew Wojtalik – Członek RN

Zbigniew Wojtalik - Członek RN MBF Group S.A.

Wykształcenie wyższe. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, kierunek Informatyka i Zarządzanie. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży IT zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Do jego obowiązków należało utrzymanie i instalacja aplikacji sprzętu komputerowego, planowanie budżetu IT, organizowanie i prowadzenie szkoleń, wprowadzanie zmian do infrastruktury w zgodzie z standardem ITIL, współpraca z zespołami IT z całego świata, głównie z Europy, Ameryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Certyfikowany specjalista firm Microsoft, VMware. Przez 8 lat pracował w sektorze publicznym jako informatyk, kierownik rejonowego działu IT oraz na szczeblu centralnym, jako specjalista ds. informatyki. Do jego obowiązków należało utrzymanie infrastruktury IT, zarządzanie zasobami ludzkimi, wdrożenia nowych aplikacji, szacowanie kosztów eksploatacji oraz szkolenia pracowników IT Poczty Polskiej. Od 8 lat pracownik IBM Polska. Uczestniczył we wdrożeniach rozwiązań IT w Europie oraz na Bliskim Wschodzie. Obecnie jako architekt zajmuje się optymalizacją sprzętu pod dedykowane rozwiązania informatyczne

 

Marcin Szczutkowski – Członek RN

Marcin Szczutkowski - Członek RN MBF Group S.A.

Wykształcenie wyższe. Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi na kierunku Pedagogika. Specjalista w zakresie treningu rozwoju jednostki i grupy oraz w specjalności uzupełniającej coaching i mentoring. Wieloletni manager i współpracownik różnych polskich gwiazd. Współtwórca marki perfum Vabun oraz napoju energetycznego TurboGrosik Energy Drink. W życiu zawodowym współpracuje lub współpracował między innymi z takimi firmami jak: Rank Progress S.A, Euro Holding Sp. z o.o., Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Grupa Energia GE Sp. z o.o. Sp. K. czy “Fundacja Niedziela. Instytut Mediów”.

 

Renata Stefańska – Członek RN

Renata Stefańska - Członek RN MBF Group S.A.

Wykształcenie wyższe. Absolwentka Akademii Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie (wcześniej pod nazwą: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie) na kierunku Psychologia. Posiada doświadczenie na stanowiskach związanych z zarządzaniem, logistyką i administracją. Przez większość kariery zawodowej związana z branżą logistyczną oraz telekomunikacyjną. Odpowiedzialna za procedury i legalizację sieci komórkowej. Posiada szeroką wiedzę dotyczącą wiedzy z zakresu zarządzania projektami i modelowania procesów w organizacji.

 

Dariusz Czarkowski – Członek RN

Dariusz Czarkowski - Członek RN MBF Group S.A.

Absolwent technikum elektrycznego. Przez całą karierę zawodową, tj. od 1996 roku, związany z rozwojem firmy motoryzacyjnej. Przedsiębiorca związany z branżą motoryzacyjną w szczególności w zakresie usług i handlu. Doświadczony inwestor giełdowy. Posiada wiedzę z dziedziny motoryzacji, ekonomii oraz finansów.

 

 

 


Zgodnie ze Statutem Spółki Rada Nadzorcza MBF Group S.A. może składać się od 5 (pięciu) do 7 (siedmiu) członków. Członkowie Rady Nadzorczej Spółki nie prowadzą działalności konkurencyjnej w stosunku do MBF Group S.A. Nie są członkami organu ani nie są wspólnikami w spółce konkurencyjnej oraz nie są wpisani do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.