Rada nadzorcza

Patryk Prelewicz – Przewodniczący RN

Patryk Prelewicz - Członek RN MBF Group S.A.

Wykształcenie wyższe. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, kierunek Informatyka i Zarządzanie. Ukończył także ze stopniem magistra Wyższą Szkołę Zarządzania i Prawa na Wydziale Pschychologia w Biznesie. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji architektury korporacyjnej na wszystkich jej poziomach: analiza wymagań, projektowanie, implementacja, wdrożenie aplikacji i systemów, optymalizacja, opracowywanie koncepcji architektury danych, procesów, systemów. Przez ponad 6 lat pracował w sektorze bankowym (Deutsche Bank PBC S.A.), gdzie zajmował stanowisko kierownicze i był odpowiedzialny za obszar rozwoju systemów informacji zarządczej, zarządzanie obszarem przetwarzania danych, zarządzanie infrastrukturą danych oraz optymalizacją procesów biznesowych. Obecnie związany także z firmą Gemius, liderem badań internetu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Prelegent na konferencjach w roli eksperta Business Intelligence i Enterprise Architecture.

Piotr Demiańczuk – Członek RN

Piotr Demiańczuk - Członek RN MBF Group S.A.

Wykształcenie wyższe. Aabsolwent Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek Wydział Prawa i Administracji. W 2011 r. ukończył aplikację radcowską oraz uzyskał wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. W okresie 2000 – 2011 pełnił funkcję in-house lawyer w spółkach należących do sieciowej grupy marketingowej. Od 2011 r. prowadził indywidualną kancelarię, a od 2013 r. wykonuje zawód radcy prawnego w ramach spółki Ciszewski & Demiańczuk Kancelaria Radców Prawnych sp. j. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Od 2012 r. pełni funkcje w Zarządzie Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Radosław Majdan – Członek RN

Radosław Majdan - Członek RN MBF Group S.A.

Były piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Urodził się w Szczecinie, gdzie w drużynach juniorskich Pogoni Szczecin rozpoczął karierę piłkarską. W sezonie 1992/1993 zadebiutował w ekstraklasie. Dwukrotny Mistrz Polski oraz reprezentant i uczestnik Mistrzostw Świata w Korei i Japonii w 2002 roku. Po zakończeniu kariery piłkarskiej m.in. trener bramkarzy, dyrektor sportowy i rzecznik prasowy w Polonii Warszawa. W latach 2006–2009 był radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Wystąpił jako model w kampanii reklamowej perfum dla mężczyzn włoskiej marki Tonino Lamborghini. W 2011 roku stworzył własną linię perfum Vabun. Od 2012 roku ambasador marki ubraniowej Pako Lorente. Ceniony komentator sportowy i telewizyjny.

Anna Prelewicz – Członek RN

Anna Prelewicz - Członek RN MBF Group S.A.

Wykształcenie wyższe. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy (administracja publiczna) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii (administracja publiczna). Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie rozwoju regionalnego (Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych EUROREG). Posiada certyfikat APMG w zakresie metodyki zarządzania projektem Price 2 Foundation. Od wielu lat związana z problematyką zarządzania i koordynacji działań w procesie pozyskiwania i rozliczania funduszów UE, m.in. w latach 2009-2013 praca na stanowisku inspektora w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych (odpowiedzialna za przygotowywanie umów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, weryfikacja merytoryczna wniosków, przygotowywanie dokumentacji finansowej itd.).

 

 


Zgodnie ze Statutem Spółki Rada Nadzorcza MBF Group S.A. może składać się od 5 (pięciu) do 7 (siedmiu) członków. Członkowie Rady Nadzorczej Spółki nie prowadzą działalności konkurencyjnej w stosunku do MBF Group S.A. Nie są członkami organu ani nie są wspólnikami w spółce konkurencyjnej oraz nie są wpisani do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.